Home / ثبت و تمدید دامنه ( معتبرترین مرکز ثبت دامنه در ایران )

ثبت و تمدید دامنه ( معتبرترین مرکز ثبت دامنه در ایران )

 معتبرترین و ارزانترین مرکز ثبت دامنه در ایران

کنترل پنل اختصاصی ثبت و تمدید دامنه با مالکیت ۱۰۰درصد و به نام شما

ثبت بیش از ۴۰۰ پسوند با قیمت های باورنکردنی

شرکت CSL که با نام تجاری Joker شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین مراکز ثبت دامنه بوده و فعالیت خود را از سال ۱۹۹۷ آغاز کرده است. این مرکز ثبت در سال ۲۰۰۱ توسط ICANN به رسمیت شناخته و از آن پس دامنه‌های بسیاری دراین رجیسترار ثبت شده است و جز برترین مراکز ثبت می‌باشد.
شاتل هاست از سال ۲۰۱۵ به عنوان نماینده رسمی این مرکز ثبت در ایران فعالیت داشته است. امکان ثبت دامنه با بیش از ۴۰۰ پسوند دامنه مناسب با نوع فعالیت کاربران و امکان ثبت دامنه فارسی از ویژگی‌های این مرکز ثبت می‌باشد که پسوندهای جدید نیزبه تدریج در حال اضافه شدن می‌باشد.
در این مرکز ثبت، امکان مخفی کردن اطلاعات دامنه برای امنیت بیشتر، حفظ حریم خصوصی، جلوگیری از دریافت اسپم و جلوگیری از هک شدن دامنه وجود دارد.
ارائه نمایندگی دامنه با امکان ثبت پسوند‌های مختلف تنها با داشتن WHMCS به کاربران این امکان را خواهد داد تا به راحتی دامنه‌های خود را مدیریت نمایند.
شماره اینترنتی (Registrar IANA ID) این مرکز ثبت ۱۱۳ می‌باشد که بیانگر قدمت فعالیت رسمی این مرکز ثبت می‌باشد و توسط مرجع رسمی اینترنتی برای نامها و شماره‌های واگذار شده که وظیفهٔ ثبت‌های پروتکل شناسه‌های اینترنتی را به عهده دارد تعیین می‌گردد.

تعرفه ثبت و تمدید دامنه دامین (تحویل فوری و خودکار) :

پسوند

IR COM

کنترل پنل اختصاصی

دارد دارد

 قیمت سالیانه به تومان (بروز رسانی در پرتال مشتریان )

۴۰۰۰ ۵۴۰۰۰
سفارش سفارش دهید سفارش دهید

 

برای جستجو و مشاهده پسوند ها و قیمت آنها به پرتال مشتریان مراجعه کنید(کلیک کنید)

 

 

همانطور که هر شرکت یا هر شخص دارای مشخصاتی یکتا نظیر : اسم، آدرس و یا آرم می باشد، هر فرد حقیقی یا حقوقی جهت حضور در اینترنت می بایست یک نام و آدرس مجزا برای خود داشته باشد. این آدرس مجزا و انحصاری اصطلاحاً با نام  Domain یا دامنه شناخته می گردد.هر دامنه دارای ۳ قسمت اصلی است که با نقطه از هم جدا می شود.

WWW.YOURCOMPANY.COM

ثبت و تمدید دامنه

بخش اول : Host :بیانگر میزبان صفحات سایت شما می باشد که کاربر را به سمت صفحات طراحی شده جهت معرفی شرکت شما سوق می دهد. همچنین اگرسایت شما دارای زیر سایتهای مختلف باشد از این بخش میتوانید به زیر سایت مربوطه بروید.

بخش دوم : Domain : نشان دهنده نام شما می باشد.این نام نمی بایست قبلا توسط فرد دیگری دریافت شده باشد، بدین منظور قبل از ثبت Domain  می بایست نام انتخابی خود را چک کنید .

بخش سوم : Zone : این بخش بیانگر محدوده فعالیت شرکت شما می باشد. مثلاً .com نشاندهنده تجاری بودن سازمان شما می باشد. هر پسوند نشاندهنده زمینه کاری و محدوده فعالیت سایت یا صاحب آن Domain می باشد . در ذیل جهت آشنایی با هر یک از پسوندها به شرح آنها می پردازیم :

COM. ( به معنی Commercial ) این پسوند جزء متداول ترین پسوندها می باشد و نشاندهنده این است که سایت ، مربوط به یک شرکت تجاری بین المللی است. امروزه این پسوند به قدری متداول می باشد که اکثر مردم تصورشان این است که تنها این پسوند وجود دارد و می بایست از طریق این پسوند Domain خود را ثبت کنند.

.NET ( به معنی Network ) و نشان دهنده شرکتهایی می باشد که در زمینه خدمات دهی سرویسهای اینترنت یا ISP فعالیت می کنند.

.ORG (به معنی Organization )  و نشان دهنده سازمانهای غیر دولتی می باشد.

از دیگر پسوندهای متداول عبارتست از :

ثبت و تمدید دامنه

.biz business .ir iran .co.uk company,england
.info information .co.ir company,iran .ca canada
.ws web site .tv television .us united stat

Watch Dragon ball super