banner vector bg img e1624709716256 - درباره ما
1contact banner img - درباره ما

شاتل هاست بابیش از 16 سال سابقه درخشان یکی از برترین سرویس دهندگان خدمات میزبانی وب در ایران است.

هاست لینوکس و ویندوز,سرور اختصاصی و مجازی ویندوز و لینوکس, ثبت دامنه برخی از خدمات شاتل هاست هستند.

11dedicated banner img - درباره ما
درباره ما

تجربه کاری ما

شاتل هاست با بیش از 16 سال سابقه ، ارائه دهنده سرویس های ثبت دامنه (معتبرترین و ارزان ترین مرکز ثبت دامنه) و میزبانی وب ( هاست لینوکس نامحدود اختصاصی ایران , هاست لینوکس نامحدود اختصاصی خارج و … ) مطابق با استانداردهای جهانی است. کلیه سرورهای شاتل هاست از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرین های تکنولوژی روزبهره مندمی باشند بنابراین شما با ما آنچه را که از وب سایت خود انتظار دارید درمی یابید.
 
آخرین تکنولوژی سرورهای ما موجب می شود وب سایت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت بسیار بالا در دسترس بازدیدکنندگان باشد. شما برای داشتن وب سایتی مناسب فقط چند کلیک فاصله دارید به جمع مشتریان شبکه شاتل هاست بپیوندید. (کلیه خدمات به صورت آنی و خودکار ارائه میشود. )
 
 
mission icon - درباره ما

وظایف ما

دیدگاه ما

vision icon - درباره ما
ملاقات با ما

تیم حرفه ای شاتل هاست

ezgif 1 0bb1eef5e127 - درباره ما
متخصصین با تجربه ما، با کمال افتخار شما را تا رسیدن به اهدافتان همراهی نموده و با استفاده از سرورهای فوق العاده قدرتمند و مدرن، در بهترین مرکز خدمات داده اینترنتی ایران، پایدارترین و سریعترین سرویس های میزبانی وب را برای شما به ارمغان می آورند.
 
بدون شک شما نیز می توانید با پیوستن به جمع مشتریان گرامی ما، نهایت کیفیت، امنیت و سرعت را تجربه نمایید. با ارائه سرویس های متنوع من جمله سرویس های هاست ایران، هاست اروپا، سرویس های سی پنل و دایرکت ادمین، سرویس های میزبانی ویندوز،لینوکس, ارائه انواع سرور مجازی و خدمات ثبت دامنه و … سعی کرده ایم تمامی نیازهای شما را، به صورت همزمان پاسخگو باشیم.

16

سال
تجربه و
افتخار

ما به طور مداوم
در حال پیشرفت
و توسعه در هر
زمینه کاری
هستیم

ساعت کاری شبکه
99%
سرعت پاسخ پشتیبانی
96%
رضایت مشتریان
93%