آخرین خبرها
Home / سرور مجازی ویندوز ایران

سرور مجازی ویندوز ایران

قبل از هر چیز پیشنهاد میکنیم که به جای استفاده از سرور مجازی ویندوز ایران و هزینه ی بالای آن از هاست های VIP شاتل هاست  استفاده نمایید .

 

 

اگر به دنبال امنیت بالاتر برای میزبانی وب سایت های خود هستید و اگر به امکانات بیشتر در مدیریت وب سایت های خود و دسترسی root برای سرور لینوکس یا دسترسی admin برای سرور مجازی ویندوز ایران نیاز دارید، سرور های مجازی شاتل هاست می توانند بهترین همراه شما در توسعه وب فارسی باشند. تلاش شبانه روزی شاتل هاست در بالا بردن کیفیت خدمات دیتاسنتر و تمرکز همه جانبه بر روی خدمات سرور می تواند نوید بخش برای توسعه دهندگان ای باشد که پیش از این در جستجوی خدمات حرفه ای دیتاسنتر به کیفیت دلخواه خود دست نیافته اند. تعهدات شاتل هاست مطابق قوانین موجود در سایت بوده و عمل به تعهدات، بالاترین افتخار شاتل هاست و مهمترین نشانه برای اطمینان شما خواهد بود. همچنین پاسخگویی مناسب در کنار خدمات ارائه شده، انتخاب  را برای شما ساده نموده است و بصورت رایگان می توانید با مطرح کردن نیاز های خود از مشاوره ارزشمند کارشناسان فروش بهره مند شوید.

سرور مجازی اختصاصی (Virtual Private Server) ایده آل برای شرکتها، سازمانها و سایتهایی است که نیاز به منابع بیشتری برای ارائه خدمات خود دارند. سرور مجازی ویندوز ایران، حد فاصل بین سرویس هاستینگ مشترک و سرور اختصاصی است. در سرویس هاستینگ مشترک تعداد زیادی وب سایت روی یک سرور قرار میگیرند و در مقابل سرور اختصاصی (Dedicated Server) نیاز به صرف هزینه بیشتری دارد که بدون داشتن توجیه مالی تهیه آن به صرفه نخواهد بود.

هاستینگ سرور مجازی VPS با داشتن برتری در امکانات و منابع نسبت به سرویس هاستینگ مشترک، و قیمت مناسب تر نسبت به سرویس سرور اختصاصی، مناسب برای اکثر سایتهای مهم و پربازدید است. علاوه بر خدمات و سرعت بهتر در یک سرور مجازی بهینه شده به نسبت هاستینگ مشترک معمول؛ امنیت اطلاعات و پایداری نیز در سرور مجازی بسیار بالاتر است زیرا با نگهداری یک یا چند سایت مهم در یک سرور مجازی جداگانه به نسبت؛ امکان نفوذ و حمله به سرور و مشکلات قطعی یا کندی ایجاد شده توسط دیگر سایتها عملا از بین میرود. لذا توصیه ما به اداره کنندگان سایتهای مهم مشاغل یا سازمانها خرید سرور مجازی بجای هاستینگ مشترک برای خدمات میزبانی سایت است.

سرور مجازی ویندوز ایران شاتل هاست  بطور کل با سرویس های دیگر رقبا در ایران متفاوت است. سرور مجازی شاتل هاست سروری است که برای شما کار میکند و بنا نیست هر روز به دلیلی دچار مشکل شود. لذا ما سخت افزارها بسیار قوی استفاده میکنیم و همچنین سرور مجازی ارائه شده توسط شاتل هاست مدیریت شده است. ما سرور مجازی شما را از لحاظ امنیت و کارایی بهینه سازی میکنیم و این به معنای پایداری سرعت و امنیت اطلاعات شماست.

سرور های مجازی جدید شاتل هاست با تکنولوژیهای مجازی سازی Xen و KVM پیاده سازی میشوند. به این مدلها سرور مجازی ویندوز ایران واقعی اطلاق میشود. در این روشها کلیه منابع اختصاص داده شده به هر وی.پی.اس بطور کامل مختص به همان سرور خواهد بود و هر سرور دیسک و رم و swap اختصاصی خودش را داراست و هیچگونه امکان فروش بیش از اندازه منابع بر خلاف مدل OpenVZ وجود ندارد؛ اگرچه شاتل هاست در مدل اپن.وی.زد نیز منابع را اورسل نمیکند.

شاتل هاست با استفاده از آخرین تکنولوژیهای مجازی سازی روز (Virtualization Technology) سرور مجازی ویندوز ایران را پیکربندی و در اختیار کاربران قرار میدهد.

openvz-linuxxen-parrakvm-full

مزایای سرور مجازی با شاتل هاست :

– دسترسی به کنترل پنل مدیریت کامل سرور مجازی VPS
– به روزآوری، مونیتورینگ و نگهداری لایه سخت افزاری سرور مجازی
– نصب مدیریت و به روزآوری حرفه ای سیستم عامل و ابزارهای جانبی.
– نصب و پیکربندی فایروال نرم افزاری بر روی هاست سرور مجازی
– بهینه سازی وب سرور Apache جهت دریافت بهترین کارایی
– بهینه سازی و ایمن سازی اجرای PHP جهت دریافت بهترین کارایی
– بهینه سازی سرور بانک اطلاعاتی MySQL جهت دریافت بهترین کارایی
– نصب و پیکربندی نرم افزارهای امنیتی و لازم جهت نگهداری سرور مجازی
– استفاده از ۱۰۰درصد سخت افزار سرور در مقایسه با سخت افزار کامپیوتر شخصی مورد استفاده بعضا دیگر شرکتها
– سرعت و پایداری بسیار بالای دیسک به جهت استفاده از فناوری آرایه چندگانه دیسک‌های مستقل RAID-10 در تمامی سرورها

 

 

سرورمجازی ویندوز
۵
ایران

سرورمجازی ویندوز
 
4  ایران

سرورمجازی ویندوز
 
3 ایران

سرورمجازی ویندوز ۲ ایران

سرورمجازی ویندوز
 
1 ایران

محل نگهداری سرور پارس‌آنلاین کشور ایران (تهران)

 200GIG

۱۵۰GIG

۱۰۰GIG

 50GIG

 25GIG

میزان فضای هارد

نامحدود 

نامحدود 

نامحدود 

 نامحدود

نامحدود

 پهنای باند ماهیانه

۵گیگابایت 

۴گیگابایت 

۳گیگابایت 

 2گیگابایت

۱گیگابایت 

 میزان رم

 اشتراکی

اشتراکی

اشتراکی 

اشتراکی 

اشتراکی

 استفاده از پردازشگر

 4 عدد

 4 عدد

۲ عدد
۲ عدد
۱ عدد

تعداد هسته پردازشگر

۵ عدد

۴عدد 

۳ عدد
۲عدد
 1عدد

تعداد آی پی

 Root

 Root

Root

Root 

Root

نوع سرور

KVM 

KVM

KVM 

KVM

KVM

مجازی ساز

SolusVM 

 SolusVM

SolusVM

 SolusVM

 SolusVM

 کنترل پانل مدیریت

 list_ok

list_ok

list_ok

list_ok

list_ok

 تحویل آنلاین و آنی

list_ok

list_ok 

list_ok

list_ok

 list_ok

دسترسی به کنسول VNC

list_ok

list_ok

list_ok

list_ok 

list_ok

پانل ریبوت سرور

list_ok

 list_ok

list_ok

 list_ok

list_ok

پانل نصب سیستم عامل

 list_ok

 

 list_ok

 list_ok

 list_ok

 list_ok

پشتیبانی

Level1*

 100000

۱۰۰۰۰۰۰

 80000

۸۰۰۰۰۰

 50000

۵۰۰۰۰۰

۳۰۰۰۰

۳۰۰۰۰۰

 20000

۲۰۰۰۰۰

 قیمت ماهیانه

 قیمت سالیانه

سفارش دهید

سفارش دهید 

سفارش دهید

سفارش دهید

سفارش دهید

سفارش

 

 * سرورهای مجازی جدید دارای پشتیبانی Level1 میباشند، بدین معنی که فقط نصب سیستم عامل/reboot و تعویض سخت افزار توسط شاتل هاست انجام میشود.

* کلیه سرویس‌ها self-managed بوده و پس از نصب سیستم عامل انتخابی مشتری، بصورت خام به فرد تحویل داده میشود. بدین معنی که مدیریت و کانفیگ سرورها به عهده مشتری میباشد.

* سرویس‌دهی فقط به سایت‌های مجاز انجام میگیرد و در صورتی که بر روی سرویسها محتوای غیر مجاز و یا مرتبط با آن و مغایر با سیاستهای کمیته تعیین مصادیق قرار گیرد، دسترسی به سرویس مورد نظر بدون اطلاع قبلی مسدود شده و مراتب به مراجع ذیصلاح گزارش میگردد.

===========================

سوالات متداول درباره سرور مجازی شاتل هاست :

۱- آیا من امکان Reboot سرور را خواهم داشت ؟بله , این امکان در پورتال مشتریان شما فراهم است.

۲- از چه تکنولوژی مجازی سازی در سرور های شما استفاد می شود؟ ما از KVM برای مجازی سازی استفاده می کنیم.

۳- سخت افزار مورد استفاده شما چیست؟در سرور های مختلف ما از سخت افزار های متفاوتی استفاده می نماییم.این سرور ها حداقل دارای ۱۶ گیگا بایت Ram و یک CPU هشت هسته ای می باشد .

۴- آیا امکان نصب سیستم عامل های خاص وجود دارد؟ما بسیاری از نسخه های لینوکس را پشتیبانی می کنیم,اگر سیستم عامل موردنظر شما در این لیست وجود ندارد ,نسخه مورد نظر خود را به بخش پشتیبانی اعلام نماییدتا پس از بررسی نتیجه آن به شما اطلاع داده شود.

۵- آیا امکان آزمایش سرویس وجود دارد؟خیر این خدمات دارای نسخه آزمایشی نمی باشد.

۶- آیا امکان بازگشت وجه وجود دارد ؟بله , سرور های مجازی دارای ۷ روز بازگشت وجه می باشند.

۷- آیا امکان استفاده از این سرورها برای ارسال ایمیل وجود دارد؟خیر , این سرویس ها تابع قوانین جهانی ضد هرزنامه می باشند و استفاده از آنها برای ارسال ایمیل گروهی باعث مسدود شدن سرور خواهد شد.

۸- آیا امکان فعال سازی وی پی ان در این سرویس ها وجود دارد؟خیر خدمات ارایه شده توسط شاتل هاست مناسب برای اینکار نمی باشد.

۹- چه خدماتی بر روی سرور مجازی ارایه می شود؟تمام خدمات نرم افزاری بر روی سرور های مجازی قابل ارایه می باشند.برای اطلاع از هزینه هرکدام از آنها می توانید لیست خدمات درخواستی خود را از طریق تیکیت به بخش فروش ارسال نمایید

۱۰- آیا امکان ارتقا RAM وبا فضا به طور مجزا وجود دارد؟خیر , در حال حاضر فقط امکان ارتقا به بسته بالاتر مهیا می باشد.

۱۱- چه میزان CPU به ما اختصاص می یابد؟حداقل ۵۰۰ مگا هرتز از CPU به شما اختصاص می یابد.

۱۲- تهیه نسخه پشتیبان از سرور مجازی در چه زمانی صورت می گیرد ؟تهیه نسخه پشتیبان بر عهده مشتری بوده و امکان پشتیبان گیری در هر زمان برای وی وجود دارد.

 

 

 

قالب وردپرس